• Ново
FYY Samsung Галакси S10e 5.8 Луксузни [Cowhide Вистинска Кожа][RFID Блокирање] рачно изработени Паричникот Случај, рачно изработени Флип Folio Случај со [Потпирачот Функција] и [Карт

FYY Samsung Галакси S10e 5.8 Луксузни [Cowhide Вистинска Кожа][RFID Блокирање] рачно изработени Паричникот Случај, рачно

DEN 527.76
Износ
Во продавницата.

RFID Патент Техника : RFID Техника : Радио Фрекфентна Идентификација технологија, преку радио сигнали да се идентификуваат специфичните цели и да ги прочитате и да ги копирате електронски податоци.Најмногу Кредитни Картички, Дебитни Картички, ID Картички се поставени во RFID чип, на RFID читач лесно може да се прочита на картички информации во рамките на 10 метри(околу 3m) без допирање нив.Овој предмет е дизајниран да ги заштити вашите картички информации од крадење со блокирање материјал на RFID оклопна технологија.Луксузна Материјал : Направен од ПРЕМИУМ COWHIDE ВИСТИНСКА КОЖА, обезбедува СУПЕР впечаток, и го задржува вашиот телефон БЕЗБЕДНО и УДОБНО.Голем Капацитет : Практична и Стилски.Белешки Џеб и Три Картичка Слотови за чување на вашите бизнис картички, лична карта, а некои белешки, итн.Повеќе Функции : Потпирачот функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор.Силни магнетни затворање држи вашиот телефон безбедно како ракавица, падот помош.Внатрешни работи PC случај со прецизно сечење и копчиња, обезбедува лесно допира и брз одговор.Совршен подарок за Денот на Мајката, Таткото Ден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста и Божиќ.Една година квалитетот поддршка.Ако имате било квалитетот проблем со нашиот случај, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници.

За производот

Слични предлози