• Ново
Нови Lon0167 1954S-24Y53 24V DC Притисни Вид на Цевка Електромагнетниот Electromagnet 20mm мозочен Удар(1954S-24Y53 DC 24 ν-Röhrenmagnet-Elektromagnet мит 20 мм Центар

Нови Lon0167 1954S-24Y53 24V DC Притисни Вид на Цевка Електромагнетниот Electromagnet 20mm мозочен Удар(1954S-24Y53 DC

DEN 852.24
Износ
Во продавницата.

Име на производ : DC Електромагнетниот Electromagnet;Материјал : Метал, Електронски Делови;Номинална Напон : DC 24 V.Тип : Push;мозочен Удар : 20mm;Сила : 50g.Големината на телото : 19 x 64mm / 0.7" x 2.5" (D * L);Клипот Бар Кол : 8mm / 0.3";Вкупна Должина : 105mm / 4.1".Кабел Должина : 31cm / 12.2 Боја : Сребро на Ѕвонење, Црна и бела(Kabellänge : 31 cm / 12,2 "; Farbe : Silberton, Шварц.Тежина : 110g;Пакет Содржина : 1 x DC Електромагнетниот Electromagnet(Gewicht : 110 g; Packungsinhalt : 1 x Elektromagnet мит Gleichstrom.

За производот

Слични предлози