• Ново
2 Пакет Мат Анти-Отсјај Екран Заштитник за Леново Chromebook Flex 3 11/Само 11,6, Леново Chromebook C330 Само 11,6 Инчен Chromebook Лаптоп со Изненадување Тастатура Кожа, Анти Отпечаток

2 Пакет Мат Анти-Отсјај Екран Заштитник за Леново Chromebook Flex 3 11/Само 11,6, Леново Chromebook C330 Само 11,6 Инчен

DEN 255.84
Износ
Во продавницата.

Екран Заштитник Специјално дизајнирани за Леново Chromebook C330 /Chromebook flex 3 11"Леново 2-во-1 само 11,6 инчен Chromebook лаптопи (Тоа не може да одговара Доколку вашиот Chromebook flex 3 11 не е екранот на допир верзија).HD транспарентен не предизвика екранот дисторзија, со oleophobic слој кој може да се спречи отпечатоци од прсти левата страна испотени прсти на екранот.Мат технологија ефикасно го намалува сјајот & визуелна замор.намалување на товарот на твоите очи помогне да спиете подобро.Лесно да се Инсталира.Следете ги вклучени оперативни упатства и ќе добиете одличен ефект, не остава остатоци на вашиот лаптоп екранот кога ќе го отстраните.Изненадени Внатрешноста : екран заштитник x2, Подарок тастатура покрие x1, 180-ден без ризик.

За производот

Слични предлози