• Ново
Дрво, Резба Нож, Intsun 12 Поставите SK2 Јаглероден Челик резби во Дрво Алатки Комплет рачно изработени Изработката Длето Нож за Деца Возрасни Почетници Професионалци с?

Дрво, Резба Нож, Intsun 12 Поставите SK2 Јаглероден Челик резби во Дрво Алатки Комплет рачно изработени Изработката Длето

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Дрво, Резба Алатки за почетник кого треба да падне во љубов со резби во дрво.Овие 12 поинаква форма големината на собата е совршен стартер подарок.безбедно и остри доволно додека почетник дипломирани студенти, за да бидат повеќе професионални.Направени од високо квалитетни SK2 Јаглероден Челик со остар нож, совршен за меки дрва, како јавор, бор, basswood, топола дрво и тиква.Тоа секогаш ќе биде добра алатка за резби во дрво, без разлика дали сте почетник или професионалец.Секој резби во Дрво за Полнење има стабилна пластични заштитна маска за да се спречат непотребни нула и да се повреди.Дојде со пластични складирање случај, не легне затворен за безбедност и складирање.Дрвени Рачки се добро направени & здрав со мазна предавање за удобен зафат.Вашата рака не ќе блистер за долго време, ножот се цврсто во справи и ќе не грижете се, тоа се држат надвор.Ако ова Линолеум Резба Tools не ги исполни вашите очекувања во било кој начин, едноставно јавете се и прашајте за враќање на средствата.Добие БЕСПЛАТЕН Превозот со ова е Одличен квалификувани производ.

За производот

Слични предлози