• Ново
М5 Тема Поправка Алатка, Професионални се Спротивстави на Топлина Жица Тема Вметнете Комплет за Челик, Железо, Алуминиум за Темата Поправка

М5 Тема Поправка Алатка, Професионални се Спротивстави на Топлина Жица Тема Вметнете Комплет за Челик, Железо, Алуминиум

DEN 2047.20
Износ
Во продавницата.

Зголемување на конекција сила и замор отпор поради еластичноста на жица тема влошки.Обезбеди силна внатрешната нишка што се спротивстави на топлина и на корозија кога се инсталира.Откако опремени нивната положба се одржува од страна на радијална притисок помеѓу калеми и flanks на drilled дупка.Одличен избор за враќање на оштетени теми во челик, железо, алуминиум и насекаде метални нишки стане одземен, прекрстени или оштетени.Произведени од точноста нерѓосувачки челик жица за сила, wearproof и издржливост.

За производот

Слични предлози