• Ново
Нова Рамнотежа на Мажите DynaSoft TRNR V1 Крстот Тренер

Нова Рамнотежа на Мажите DynaSoft TRNR V1 Крстот Тренер

DEN 1291.92
Износ
Во продавницата.

50% Мрежа, 50% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Перформанси Управувано : Овие Нова Рамнотежа обука чевли им помогне на воздигне вашето вежбање со елегантен дизајн, кој обезбедува оптимална поддршка за подобрени перформанси, комфор и стил.Ултра-Одговорно за Обука Чевли : Dyna Soft midsole амортизирање обезбедува ултра-одговорно прошетаат заедно со кадифен удобност за засилена перформанси искуство.Стилски Стабилност : Дизајнирани за денешните бара спортисти, TRNR крстот обука чевли се опремени со forefoot перки за додаде рамнотежа и стабилност со секој намали.Оди Никаде Единствена : солидна гумени outsole на овој лесен тренинг чевли е изграден со мулти-насочен влечење за сигурен перформанси на речиси секоја површина и за скоро било кој спорт.Дише Удобност : Направена со лесни, но трајни синтетички и решетката материјали, дише горен дел од овие перформанси чевли помогне да ги задржи нозете кул како вашето вежбање се загрее.

За производот

Слични предлози