• Ново
Giantex Преносни & Количка за Маникир Нокти Табела Станица, Нокти Биро Спа Салон за Убавина Техничар Опрема w/ Зглоб Подлога и Големи Фиока, Слободен за Носење, Ноктите р

Giantex Преносни & Количка за Маникир Нокти Табела Станица, Нокти Биро Спа Салон за Убавина Техничар Опрема w/ Зглоб Подлога

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Материјал】Овој пренослив нокти табела станица е изграден на висока густина одбор (дрво) + метал материјал. 【Нога】Овој пренослив нокти табела станица е дизајниран со супер-удобен лента за околу перници и виткање метал нога кој е лесен за у да се спакуваат. 【Тркала】заклучување тркала на овој пренослив нокти табела станица го прави полесно за вас да се движат. 【Фиока】Издржлива пластика фиока е specilized за додатоци во потреба. 【Носи Торба】Складирање е лесно со носи торба.

За производот

Слични предлози