• Ново
Прирачник Градите Пумпа,Пумпа за Доилки Силикони Пумпа Млеко Држачот за Доење Силикони Млеко Колектор,Мајчино Млеко Preserver,Мека и Обновливи-Зелена

Прирачник Градите Пумпа,Пумпа за Доилки Силикони Пумпа Млеко Држачот за Доење Силикони Млеко Колектор,Мајчино Млеко Preserver,Мека

DEN 310.56
Износ
Во продавницата.

【Преносни】што го прави совршена алатка за секој бебе-торба.Користат за долги патувања, или секаде каде што сакате да биде тивка, дискретна, и да ги изразат брзо.во досието надвор од градите да го фати било доделување на кои може да се изгуби во старечки подлога. 【Силна Вшмукување Powe】силикони на градите пумпа им помага да се соберат вашиот мајчино млеко и помага да се ослободат пренатрупани и болни брадавиците.Повеќето посебна карактеристика на Hornet градите пумпа е неговата силна вшмукување моќ. 【Храна одделение материјали】делови на дојката пумпа се направени од храна одделение материјали и течни силикони.Градите се пумпа е лесно да се стави во торба и е лесно да се носат кога ќе излезе за вежбање. 【млеко брзо преку природно вшмукување】Само стискаш и се држи градите за да ја изврши својата магија.Да заборавите за скапи електрични пумпи, кои се тешко да го користите и невозможно да се чисти и може да се чисти со вриење во вода за 2-3 минути. 【Задоволства】Ако не сте целосно задоволни со купување сте го направиле, не двоумете се да ни испратите e-mail.Ние ќе се потрудиме да се добие тоа право за вас како е можно поскоро и одговор на сите e-mail во рок од 24 часа.

За производот

Слични предлози