• Ново
ASDFGH Мини Професионални Електрични Коса Тример Коса Clipper Мажите Брада Тример Ниско ниво на Бучава Clipper Ножот за Берберот Коса Clippers за Мажи (Set : Сет 1)

ASDFGH Мини Професионални Електрични Коса Тример Коса Clipper Мажите Брада Тример Ниско ниво на Бучава Clipper Ножот за

DEN 2139.36
Износ
Во продавницата.

3 чешли,можете слободно да ја определите должината на вашата коса.Вграден-во 900m Ah литиум јонска батерија,брзо полнење,по 1,5 часа за целосно полнење,може да се користи континуирано за 180 минути.Жица и cordless со двојна употреба,100-240 V двојна напон,лесно да се носат,може да се користи во туристички.Лесен и удобен големина,може да се обезбеди максимална удобност и контрола.Едно-копче прекинувач,лесен и брз.Едно-копче прекинувач,лесен и брз.Вграден-во 900m Ah литиум јонска батерија,брзо полнење,по 1,5 часа за целосно полнење,може да се користи континуирано за 180 минути.

За производот

Слични предлози