• Ново
10Pcs од не ' Рѓосувачки Челик 304 M15 Еден Макара Блок Виси Јаже за Влечење на Тркалото на Челичното Јаже Кран Макара Блок Кревање Кран Вртливата Кука Еден Макара Блок со

10Pcs од не ' Рѓосувачки Челик 304 M15 Еден Макара Блок Виси Јаже за Влечење на Тркалото на Челичното Јаже Кран Макара

DEN 551.76
Износ
Во продавницата.

【Димензија】Еден Макара : M15; Max Оптоварување : 77 кг(35kg); Пролет Snap Кука : M4. 【Висок Квалитет】Направени на СВ 304, анти- ' рѓа и носат-отпор со силна структура, цврсти и издржливи. 【Вртливата Кука】360 степени ротација за да се спречи јаже од knotting, лесен за употреба, наменети за бесење тежина работи кои треба да го олеснат товарот. 【Апликација】Тоа може да се широко се користат во tractive напор на челични јажиња или други јаже алатки, како јаже за суспензија на влечење внатрешна и надворешна, вклучени кампување, планинарење, риболов, опрема опрема, фитнес, виси тркала, mountaineering и повеќе. 【Пакет се Вклучени】10 x M15 Еден Макара; 10 x Пролет Snap Кука.

За производот

Слични предлози