• Ново
LAZEN 14.7x26.9 Инчи Брз Сува Црно Бела Апстрактната Уметност Не се Лизга Туш Душеци со Вшмукување Чаши и Мозоци Дупки ПВЦ Када Мат

LAZEN 14.7x26.9 Инчи Брз Сува Црно Бела Апстрактната Уметност Не се Лизга Туш Душеци со Вшмукување Чаши и Мозоци Дупки

DEN 575.76
Износ
Во продавницата.

Водата тече и низ многу мали дупки и не се акумулира.Овој сестран бања мат е погоден за широк спектар на апликации, и е идеален за хотели и модерни купатила.бања када мат е направен од високо квалитетни ПВЦ без непријатни пластични мирис, еколошки материјал, што е апсолутно соодветни за деликатна кожа .Предупредување - Поправат вшмукување чаша пред секоја употреба.Туш душеци за врнежи анти се лизга се совршени за домови, спортски сали,, фитнес вани, тушеви, хотели и модерна бања бањи.Детали за производот - име на Производ : Анти-лизга душеци за кади и тушеви-Димензии : 37.Оваа туш мат има 98 мали дренажа дупки низ кои водата може да циркулира да се исцеди далеку брзо, без акумулира, и да ги мат суви и чисти, тие го инхибираат растот на штетни материи и одржување на бања чисто и уредно, без разлика што, тоа нема да се лизга, па така, обезбедува одлична заштита за деца и постари лица.Packaging1 X Бања не се лизга мат.9, тоа обезбедува максимално покритие за сите големини и форми на кади или снег.латекс-слободни и BPA-FREE, многу удобно и големина на : 37.- Вшмукување чаша, само треба да се придржуваат до чисти и мазни површини.- Не за употреба на текстура, рамни или не-мазни површини.Исто така погоден за вашиот сакан домашни миленици.Не користите бања масло и се фрламе на бања мат, бидејќи ова може да предизвика лизгање.Релаксирачки и удобен, малите и воскресна плоштади нежно масажа на вашите уморни стапала, што ќе ви овозможи да уживате во вашиот туш моменти.

За производот

Слични предлози