• Ново
Roffatide Аниме Демонот Slayer Печатени Ранец Schoolbag Лаптоп Rucksack Одговара 15.6 Инчен со Полнење преку USB Порт & Слушалки Порта Црна

Roffatide Аниме Демонот Slayer Печатени Ранец Schoolbag Лаптоп Rucksack Одговара 15.6 Инчен со Полнење преку USB Порт &

DEN 959.76
Износ
Во продавницата.

МАТЕРИЈАЛ : Надворешното : Оксфорд ткаенина.Обвивка : Полиестер.ГОЛЕМИНА : 11.8 "L x 5.9 "W x 16.9"H / 30 x 15 x 43 CM.Тоа може да се вклопат до 15.6" лаптоп.ЏЕБОВИТЕ : Надворешни : 1 пред патент џеб, 2 страна мрежа џебови.Внатрешна : 2 отворете ѕид џебови, 2 пенкало џебови, 1 mesh џеб, и 1 поместена лаптоп вклопува до 15.6" лаптоп.USB ПОРТА ДИЗАЈН : Вграден-во кој се одвојува слотови и продолжени кабли на USB и приклучок за Слушалки, погодност за полнење на вашите електронски уреди преку поврзување на вашиот сопствен моќ банка.Печати улоги : Kamado Tanjirou, Kamado Nezuko, Agatsuma Zenitsu, Hashibira Inosuke, Tomioka Giyuu и Rengoku Kyoujurou.Тоа е совршен подарок за Аниме Ентузијасти.Можете да пребарувате 'Аниме' во нашата продавница(Roffatide) за повеќе Демонот Slayer или други аниме елемент на дизајн на производи.Лесни голем капацитет мултифункционален Демонот Slayer училишниот ранец.Мерења : L*W*H : 11.8" x 5.9" x 16.9" (30 x 15 x 43 CM ).Лаптоп џеб се вклопува до 15.6" лаптоп.

За производот

Слични предлози