• Ново
Електрични Нога Датотека Батерија Безжична Cuticle Callus Смена Машина Педикир Нога Пета Грижа Алатка Upgradepink

Електрични Нога Датотека Батерија Безжична Cuticle Callus Смена Машина Педикир Нога Пета Грижа Алатка Upgradepink

DEN 220.56
Износ
Во продавницата.

"Важно Известување :'Овој линк содржи 2 верзија,и Ако сакате да го нарачате безжична верзија ,ве молиме цел "надградба на пинк"или "надградба на црно"Трошење часа секоја недела во салон или спа за да имаат вашите нозе за callus не изгледа практичен овие денови.Ергономски се справи со дизајн за да се одржи удобно.✔【Супериорен Моторни Перформанси】 Електрични callus хлапак.

За производот

Слични предлози