• Ново
SYNCHAIN 30 во 1 Професионални Педикир за Полнење, Нога Нега Педикир Алатки Сет од не ' Рѓосувачки Челик Нога Датотека Нога Ексфолиране Мртвите Кожата Смена Помине Нокто?

SYNCHAIN 30 во 1 Професионални Педикир за Полнење, Нога Нега Педикир Алатки Сет од не ' Рѓосувачки Челик Нога Датотека

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【25 во 1 Нога Нега Комплет】 : На Нокти Педикир Поставени Комплет содржи 25 алатки, вклучувајќи нога rasp, Cutical Смена, нога clipper, scraper, callus смена, cuticle смена, нога датотека, нокти датотека, ноктите и ноктот clipper итн.Различни нокти педикир алатки за различни нога нега. 【Да Добиете Прекрасни Нозе】Ефикасно да се отстранат пченка, мртвата кожа, тврдоглав callus и дебели нокти во вашиот секојдневен живот без преземање на ризик, да одат надвор во посебна ситуација.Оставајќи го ви со меки и мазни нозе, направи да уживате во забавата на нога се грижат. 【Преносни & Погодно】 Преполна со складирање кутија за брзо складирање и употреба.Преносни и удобен за дома или професионална употреба.Таа обезбедува речиси сите работи што треба да се грижи ногата и лесно да се чисти. 【Ергономски Дизајн】 Секој педикир алатка е дизајнирана за посебна потреба, со мал и лесен дизајн, одржување удобно.Не се лизга дизајн обезбеди можете да зафат на нога датотека да се отстрани со сува кожа брзо и ефикасно. 【Она што Ќе Добиете за】 25 во 1 педикир алатки се storaged во еден случај. 7/24 услуги на клиентите.Доколку не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас за замена или враќање на средствата.

За производот

Слични предлози