• Ново
AMLESO Коса Clipper Сечење Додатоци со Собранието Плоча Мали Коло Одговара за WAHL 81919 Поправка

AMLESO Коса Clipper Сечење Додатоци со Собранието Плоча Мали Коло Одговара за WAHL 81919 Поправка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Косата clipper додаток собранието плоча Главниот + Мал Коло + Полнење Приклучок за Wahl 8148 8591 8504 81919 електрични clippers поправка.Стабилна врска, долг животен век.Направени од високо квалитетен материјал, практични и професионални.Оваа главниот одбор собранието, вклучувајќи главната коло + мал коло + полнење штекер.Лесен за употреба, замена на оштетени едно директно.Опис : - Губење на clipper додаток собранието плоча Главниот + Мал Коло + Полнење Приклучок за Wahl 8148 8591 8504 81919 електрични clippers поправка. - Ова главниот одбор собранието, вклучувајќи главната коло + мал коло + полнење штекер. - Направени од високо квалитетен материјал, практични и професионални. - Лесен за употреба, замена на оштетени едно директно. - Стабилна врска, долг животен век.Спецификација : - Одговара за Wahl 8148 8591 8504 81919 - Материјал : Метал - Size : 11x5.2cm/4.33x2.04inch - Боја : Black Package Вклучува : 1 Сет за Коса clipper accessory Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.

За производот

Слични предлози