• Ново
ASDFGH 110v/220v Професионални Берберот Коса Clipper Електрични Коса Тример за Мажи Машина Губење на Машина за Сечење Фризура Алатка Коса Clippers за Мажи (Set : Сет 1)

ASDFGH 110v/220v Професионални Берберот Коса Clipper Електрични Коса Тример за Мажи Машина Губење на Машина за Сечење Фризура

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Жичен/безжична употреба,професионални фризура алатки,или home2.9 мм,батерија ниво LCD display3.Ниско ниво на бучава,со голема моќ,моторни брзина 5000/5500/6000/6500/7000 RPM5.Керамичка нерѓосувачки челик сечилото е многу и нема да се повлече hair4.Ниско ниво на бучава,со голема моќ,моторни брзина 5000/5500/6000/6500/7000 ВРТЕЖИ во минута.Жичен/безжична употреба,професионални фризура алатки,или дома.9 mm Turbocharging : Yes The пакет содржи : косата clipper*1 и нејзините accessories If не сте задоволни со овој производ,можете да одат до продавница за да го проверите други слични производи;ако имате било какви прашања за овој производ,можете да пратите e-mail на нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,ви благодариме!Прилагодливи коси лост, го прави лесно да избледи и се вклопуваат.Должина на вредноста 1.

За производот

Слични предлози