• Ново
Tetra Поврзете Криви Аквариум Комплет 28 Литри

Tetra Поврзете Криви Аквариум Комплет 28 Литри

DEN 671.76
Износ
Во продавницата.

ПРЕЦИЗНО ДОЗИРАЊЕ : се Храни на точниот износ на храната во секое време – на Tetra Мојот Аквариум стан нуди прилагодени дозирање препораки.ПОВРЗАНИ АКВАРИУМ ФИДЕР : Укина храна автоматски на вашиот риба, пет amphibians и домашно милениче желки.Од 1951 година, Tetra разви светот е најсеопфатна тело на риба храна знаење, и fishkeeping ентузијасти имаат погледна на брендот за производи и решенија кои додадете едноставноста и убавината на нивниот дом.РАБОТИ СО СНЕГУЛКИ ИЛИ ЧИПС : 96 m L храна комората е дизајниран да ви помогне да спречите затнување – ги штити храна од УВ светлина и влага.Се користат со бесплатни Tetra Мојот аквариум стан (достапна на Google play и app store) за да ги автоматизира Хранење додека сте надвор, Се прилагоди дозирање препораки и песна храна.Автоматско фармацевт нуди прецизна во текот на точниот износ на храната во секое време, помага да се намали ризикот од overfeeding.Ова сигурен, едноставна за користење надворешни автоматски фидер месеци на врвот на вашиот аквариум за да се издаваат на храна автоматски на вашиот риба, пет amphibians или домашно милениче Желки.ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА : Држачи за вашиот аквариум да се хранат рибите додека сте далеку.Без разлика дали сте искусен hobbyist или само на почетокот, Tetra има се што ви треба – од голем број на квалитет на риба за храна и иновативни опрема на тест колекции и оркестарот.На Тетра се поврзете на Wi-Fi контролирани аквариум фидер зема guesswork надвор од хранење на вашите риби.

За производот

Слични предлози