• Ново
50pcs Двојна Глава Заврши Дрво на Дрво Dowel Завртки Само-Прислушување Навој Завртки Закачалка Завртки Studs за Поврзување на Дрво

50pcs Двојна Глава Заврши Дрво на Дрво Dowel Завртки Само-Прислушување Навој Завртки Закачалка Завртки Studs за Поврзување

DEN 462.96
Износ
Во продавницата.

Мулти Големини : M6x40, M6x60, M8x60, M8x80, M10x60, M10x80. Тема Дизајн : Дрво завртка тема на едниот крај и машина завртка тема на другиот крај.Употреба : Главно се користи за да се направи зглобовите помеѓу две парчиња на дрво, исто така се користи за да се закачите на нозе да мебел.Идеален за дрвен мебел jointing.Издржлив Материјал : Јаглероден челик структура, со боја цинк површински третман, и долг животен век.Апликации : За Железо мебел, отворено мебел, апарати за домаќинство мебел, скали пост, дрвени парапет, цврсто дрво мебел, прилагодено на мебел, канцелариски мебел.Објектот Описи : -Мулти Големини : M6x40, M6x60, M8x60, M8x80, M10x60, M10x80. Дрво завртка тема на едниот крај и машина завртка тема на другиот крај.-Употреба : Главно се користи за да се направи зглобовите помеѓу две парчиња на дрво, исто така се користи за да се закачите на нозе да мебел.Идеален за дрвен мебел jointing.-Издржлив Материјал : Јаглероден челик структура, со боја цинк површински третман, и долг животен век.-Апликации : За Железо мебел, отворено мебел, апарати за домаќинство мебел, скали пост, дрвени парапет, цврсто дрво мебел, прилагодено на мебел, канцелариски мебел.-50 Pcs/Set : M6x40 x10 M6x60 x10 M8x60 x10 M8x80 x10 M10x60 x5 M10x80 x5 Package : 50pcs Двојно Заврши Завртки(Забелешка : Други додатоци не се вклучуваат.)Објектот Спецификации : Големина : Мулти Sizes Material : Метал Galvanized Quantity : 50pcs MPN : [AUTO ПОПОЛНИ EAN].

За производот

Слични предлози