• Ново
Желба Небото Зима и Топло Миленичиња Куќа, Пренослив и Перат Топло домашно Милениче Мачка Куќа Мало Куче Куќа, Перат Божиќ Милениче Материјали

Желба Небото Зима и Топло Миленичиња Куќа, Пренослив и Перат Топло домашно Милениче Мачка Куќа Мало Куче Куќа, Перат Божиќ

DEN 1079.76
Износ
Во продавницата.

Изработени од 100% мека, дише и удобно материјал.Дајте му на вашиот прекрасна милениче сладок сон.Доволно простор за да им овозможат да се движи слободно.Лесно да се соберат, не се потребни алатки.Овој удобен кревет е лесен и пренослив.Машина перат или рака мие, полесно да се чисти.Ние обично препорачуваме миење раце.Со светли бои и elk облик, идеална за Божиќ.Овој кревет мерки 43*36*34cm (околу 17 x 14 x 13 инчи).Куршум Точка : 1. Изработени од 100% мека, дише и удобно материјал.Дајте му на вашиот прекрасна милениче сладок сон.Доволно простор за да им овозможат да се движи слободно.2. Лесно да се соберат, не се потребни алатки.Овој удобен кревет е лесен и пренослив.3. Машина перат или рака мие, полесно да се чисти.Ние обично препорачуваме миење раце.4. Со светли бои и elk облик, идеална за Божиќ.Опис : Материјал : ПП памук + plush Size : околу 43*36*34cm Weight : за 560gs.Пакет се Вклучени : 1 x Милениче House Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

За производот

Слични предлози