• Ново
JUSTSHENGKUANG Оптоварување Затворен Тешки Таванот се Качи на Велосипед Кану Гаража Складирање Рек Лифт Дигалки Макара Систем за Канута Чамци Кревање Додатоци

JUSTSHENGKUANG Оптоварување Затворен Тешки Таванот се Качи на Велосипед Кану Гаража Складирање Рек Лифт Дигалки Макара

DEN 2068.80
Износ
Во продавницата.

Лесно да се соберат, лесен и брзо да го инсталирате, со користење на високо-квалитетни материјали за издржливост.Лесно да се откажам или планината кајаци, канута, велосипеди, чантата, градинарски алат, скали, санки, багаж, автомобилот гуми,итн.Гаража таванот систем за складирање се зголемува вашите големи опрема високо над подот за неверојатна внатрешна организација и простор за заштеда на погодност.Откако на вашиот материјал е обезбедено преку прилагодливи појас/куки, се повлече на јажето за да се постигне идеална место.Погоден за домашни гаража, автомобил продавница, летен камп, спортски објект, ски ложа, кабината, сурфање продавница, плажа или езеро куќа, велосипед продавница & beyond.Оваа продавница е воглавно се ангажирани во кревање и подигнување на делови, кои се сигурни во квалитетот и се вашиот најдобар избор.Спецификација Материјал Iron Color Black Package Вклучува 1x Лифт Макара Рек Canoenote 1 Please овозможи 12cm грешки поради прирачник за мерење бидете сигурни дека за да не го предвид пред да можете да 2 Due на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

За производот

Слични предлози