• Ново
Влијание Приклучок Адаптер и Редуктор Поставени, 12 Парчиња Продолжување Поставен Штекер Вежба Адаптер Врти Моќ Вежба во Голема Брзина Орев Возачот, 1/4, 3/8 и 1/2 Вози А

Влијание Приклучок Адаптер и Редуктор Поставени, 12 Парчиња Продолжување Поставен Штекер Вежба Адаптер Врти Моќ Вежба во

DEN 311.76
Износ
Во продавницата.

П : Дали влијанието адаптери одговара на нормална ratchet?A : Тие се специјално наменета да се користи со висок вртежен момент влијание алатки и апликации.Спецификација 1/2" да 3/8" : 12.П : дали Е ова адаптер на 1/2 " вози?A : Тоа сет на адаптер reducers се состои од 1/4" да 3/8", 3/8" да 1/4", 3/8" да 1/2", и 1/2" да 3/8".53 мм квадратни дупка се претвори 12.【Премиум Квалитет】 : Направен од топлина третираат Хром Vanadium Челик со премачкување црна оксид, имаат добри перформанси на издржи нормална вртежен момент компресија.53 mm плоштад главата 3/8" да 1/4" : 9.

За производот

Слични предлози