• Ново
Малку Миленичиња Куче Кинолошки и Мачка Кревет Куќа за домашни Миленици Преносни Шатор Перат Дише Кафез Миленичиња Куче Материјали

Малку Миленичиња Куче Кинолошки и Мачка Кревет Куќа за домашни Миленици Преносни Шатор Перат Дише Кафез Миленичиња Куче

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

It' s перат, така што ќе може да се чистат лесно.дрво го прави тоа и стабилна.Анти - клип крпа може да се гарантира безбедност на.Материјалот дише така ќе биде удобно кога тоа остане во кафезот.Миленичиња куќа е пренослив дека можете да промените било каде.Опис Ако имате миленици, мора да сакате да даде слатка куќа за нив.Ова домашно милениче кафез е добар избор за вас.облик на шатор кој изгледа многу модерен.Материјал на перат и дише која може да донесе удобно чувство да.Карактеристики - Боја : бела - Материјал : дрво - Size : 43x43x53cm/ 16. 93x16. 93x20. 87inch.- Миленичиња куќа е пренослив дека можете да промените било каде.- дрво го прави тоа и стабилна.- Анти - клип крпа може да се гарантира безбедност на.- Таа s перат, така што ќе може да се чистат лесно.- Материјалот дише така ќе биде удобно кога тоа остане во кафезот.Пакет Including1 x миленичиња куќа.

За производот

Слични предлози