• Ново
Teerwere Stepper Одбор Мали Аеробик Stepper Чекор Чекори Вежби Кардио Фитнес, Јога Дома Пилатес Тренингот Платформа за Подобрување на Координацијата 3 Ниво Прилагодливи Аеро?

Teerwere Stepper Одбор Мали Аеробик Stepper Чекор Чекори Вежби Кардио Фитнес, Јога Дома Пилатес Тренингот Платформа за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Со својот здрав изградба и силна товарот капацитет,па можете да бидете безбедно на тоа.Задржи се Вклопуваат : Аеробна steppers, исто така, е познат за да се подобри метаболизмот како аеробик вежби помогне да се произведат протеини кои се прекине со масти и калории складирани во телото.Материјал : пп; Големина : 72*35*20cm; Боја : Црвена , Розева , Сина , Црна.Прилагодлива висина помага да варира во интензитетот на вежбање.РАЗНОВРСНА ТРЕНИНГОТ STEPPER : Аеробна stepper е навистина разноврсна алатка која може да помогне за подобрување на стабилноста, координација и е одличен начин да се изврши и средно и ниско влијание тренингот рутина.Ви даваат стабилна платформа на чекор нагоре и надолу без тетеравење или одвраќање на време на вежбање.Помага да се подобри координацијата, агилност, нога сила, мускулна & кардиоваскуларна издржливост.Тоа исто така може да се користи како помош да се зголеми седат интензитет.Материјал : пп+ ABSSize : 72*35*20cm Color : Црвена , Розева , Сина , Black Packing Листа : 1 парче stepper одбор.

За производот

Слични предлози