• Ново
Knork Flatware Бамбус Прибор За Јадење Послужавник, Организатор, Жалфија (Сива)

Knork Flatware Бамбус Прибор За Јадење Послужавник, Организатор, Жалфија (Сива)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Направени од biodegradable, машина за миење садови безбедно, и издржливи Бамбус Влакна.Поединечно спакувана во убава занает хартија, кутии.Димензии 12" X 11" X 1. 75".Зачувување на вашите Knork еко прибор или flatware дома со оваа убавина.Ров на disposables и облека за вашата канцеларија со Еко прибор и еко послужавник и се скрши соба Херој.Knork x Bamboozle Фах Овој прибор за јадење фах се дава вашиот кујнски фиоки чиста и освежен изглед.Користете го за да ги организирате вашите прибор и алатки кои служат.Направени од biodegradable, машина за миење садови безбедно, и издржливи бамбус влакна. (Sage).

За производот

Слични предлози