• Ново
Бебе Ајкула Бебе Медиокритет Обука Панталона Multipacks

Бебе Ајкула Бебе Медиокритет Обука Панталона Multipacks

DEN 190.08
Износ
Во продавницата.

100% Памук; 100% Полиестер.Увезени.Полиестер обвивка.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки чешлани памук надворешната школка го опкружува полиестер мрежа наменета да ви ги учат децата да се признае и да дејствува врз мали протекување.Достапни во 3pk, 7pk и 10pk големини на 18 МИЛИОНИ, 2 T, 3 T и 4 T.Сите pack големини се дизајнирани tagless за максимална удобност.Службен овластен лиценциран производ да ти донесе од страна на занаетчиски.Дали сте нервозни да започнете медиокритет обука процес со вашите деца?Бидете подготвени со овие медиокритет обука панталони доведена до вас од страна на занаетчиски MFG.Занаетчиски е околу 70+ години и е главен производител на децата долна облека и има се што ви треба ограден за да им помогне со транзиција, вклучувајќи и медиокритет обуката целта на Табелата и успех следење налепници.За дополнителни Ресурси, ве молиме посетете pottygenius за совети и трикови од медицински професионалци и блогери.Достапни во повеќе големини и пак големини за сите на вашиот медиокритет потребите за обука.

За производот

Слични предлози