• Ново
Vdomus Калено Стакло Бања Полица со Крпа бар Ѕид Монтирани Туш Складирање 15.2 од 4.5 инчи, Брусен Сребрен Финиш

Vdomus Калено Стакло Бања Полица со Крпа бар Ѕид Монтирани Туш Складирање 15.2 од 4.5 инчи, Брусен Сребрен Финиш

DEN 647.76
Износ
Во продавницата.

Бања организатор : Овој голем ѕид полица преобразува го потроши простор во пространа површина.Едноставни и чисти линии спарени со полиран метал текстура, оваа полица, исто така, ќе се даде еден допир на домот на вашиот тоалет!.Мултифункционален : Мерење 15.2 за 4,5 во држи до 20 кг, па дури и тешки и чудно големина шишиња ќе одговара на оваа полица.Железнички чува содржината од паѓа, крпа бар држи вашиот омилен крпи.Издржливи : На калено стакло полица е екстра дебели на 0.3 во, може да се спротивстави на повеќето повремени влијание, обезбедува најдобра заштита за вас и вашето семејство.На протезата и крпа бар се направени на автентичен простор на алуминиум, 100% rustproof, идеални за користење во влажни бања средина.Лесен за инсталација : Тоа доаѓа со сите потребни додатоци и настава, можете да почнете со инсталацијата откако сте го примиле пакетот.Изберете Vdomus, нула ризик : Овој производ е тешко, издржлив и ' рѓа доказ.Ние се грижиме за квалитет, услуга и задоволството на нашите клиенти, ако сте нешто помалку од 100% задоволни, ние ќе бидете сигурни дека работите не остане на тој начин за долго.

За производот

Слични предлози