• Ново
ZLDGYG DYJDZ Професионални Коса Clipper, Жилет Брада Тример, Батерија Коса Clipper, Машки и за Домашна употреба

ZLDGYG DYJDZ Професионални Коса Clipper, Жилет Брада Тример, Батерија Коса Clipper, Машки и за Домашна употреба

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Во комбинација со ергономски структура, оваа clipper има прва класа издржливост и удобност.Опремен со традиционалните челик нож во собата, сите што ви треба е еден.Иновативниот мотор систем сили прецизност коса clippers и правосмукалка.Професионална коса за сечење полнење има лесен-за-користење компактен clipper за мулти-функционална промена.На clipper има трајни, долго-траен моќен мотор и автоматска наострен прецизност земјата сечилото дека може да се чува подолго време, обезбедување на точни и конзистентни перформанси, па дури и thickest коса може да се кастри лесно и лесно.Производ прирачник : Напојување тип : rechargeable Use : лицето, брадата, брадата, фризер.Користење време : 45 minutes Engine : многу powerful Five-брзина моќ брзина регулатива, LCD display Black керамички машина главата, фино прилагодување на машина head USB charging Power : 8 WPacking димензии : 170*60*250mm Lithium батеријата 2000m Ah 3.7 V целосен метал коса clipper Professional берберот алатки, или household Fast полнење, силна power Products вклучуваат : 1x Коса clipper.

За производот

Слични предлози