• Ново
Броење на Марс 100 Компјутери Акрилик Клипови Капи за Помине Уметност, Црна

Броење на Марс 100 Компјутери Акрилик Клипови Капи за Помине Уметност, Црна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Изобилство Помине уметност впие исклучување клипови】 : 100 парчиња гел лак смена во 5 бои, пластични помине капи во комбинација со ноктите избрише памук влошки се толку удобен за носење и да не му наштети на ноктот. 【Широк апликации】 : Овие се впие исклучување капи одговара за отстранување на ноктите полирање, УВ гел/ акрилик/ помине совети/ лак може да се отстрани брзо и лесно; погоден за професионални помине уметност и лични домашна употреба. 【Не му наштети на ноктот】 : пластични помине капи во комбинација со ноктите избрише памук влошки се толку удобен за носење и да не му наштети на ноктот. 【Против пролизгување дизајн】 : Елегантен нокти смена клипови со анти-лизга дизајн може да обезбеди доволно притисок за да се направат овие клипови остане на вашите нокти да се отстранат ноктите полирање,Можете дури и може да се примени ги на друга страна, а носи нив од една страна. 【Соодветна големина】 : впие исклучување капа големина (ноктот клипови) : 1.97 x 0.79 x 0.83 инч.Вкупно 100pcs доволно за резервни или замена.Нашите предмети се мали и лесно да се соберат,направени од издржлив и обновливи материјал и се погодни за мода девојки и жени.Овие впие исклучување капи одговара за отстранување на ноктите полирање.На клипови имаат цврста потпора на врвот на прстите што го прави полесно да се отстрани лак.Совети : Прво ,впива на подлоги со чист памук,потоа,со користење на чувар влошки и задржи 5-10 минути.

За производот

Слични предлози