• Ново
Insputer Автоматско Риба Внесувач, Програмабилни Риба Фидер Фармацевт Аквариум Риба Храна Автоматско Хранење Електричен за Риба Резервоарот со Тајмер Влага-Доказ Пра

Insputer Автоматско Риба Внесувач, Програмабилни Риба Фидер Фармацевт Аквариум Риба Храна Автоматско Хранење Електричен

DEN 431.76
Износ
Во продавницата.

【Влага-Доказ】 : Со целосно ограден дизајн чува храната свежа и сува од добивање на влажно или заклани.Риба храна фармацевт е погодна за различни риби храна, како што се снегулки, пелети, прав и ленти. 【Големи Храна Капацитет】 : капацитетот на риба за храна контејнер е до 360ml, неговата голема големина има доволно храна да се задржи вашата риба масти додека сте далеку.така што не треба да се грижите за нив, дури и на одмор. 【Програмабилни Тајмер】 : Insputer автоматско риба внесувач е лесно да се постави.Тоа би можело да се обезбеди до 3 пати на хранење по 24 часа и довод 1 ликвидација секое време.Можете едноставно да го поставите хранење пати на вашите барања. 【Лесно да се Инсталира】Поправат автоматско храна за да резервоарот ѕид со помош на држачот.Треба само две АА батерии, риба храна фидер ќе работат.И ние обезбеди детални чекорите за инсталација и производ прирачник, тоа е лесно да се инсталира и да се постави на риба фидер. 【Мулти цел】 Погоден за повеќето видови на риби тенкови, внесувач може совршено да се хранат рипка и желки.Име На Производ : Insputer Авто Риба Фидер.Боја : Бела и Сива боја.Сад Капацитет : 360ml.Батерии : Нема.Батерија : Нема.Материјал : ABS Пластика.Тежина : 7.7 унци.

За производот

Слични предлози