• Ново
Комерцијални Епоксидна Зелена Жица Shelving Ѕид Полица 14 x 30 - NSF

Комерцијални Епоксидна Зелена Жица Shelving Ѕид Полица 14 x 30 - NSF

DEN 2159.76
Износ
Во продавницата.

Епоксидна Зелена Жица Изградба на Оваа полица располага со комерцијални одделение хром жица градба која е дизајнирана за да се користи во суви средини.Во собата на полица во вашите акции соба, храна провизии, магацински простор, гаража, или мало област за да се задржи вашите производи организирани.Голема Тежина Капацитет Благодарение на својата материјал шминка, оваа полица има голема тежина капацитет од 600 lb.Таквите капацитети им помага на полица се приспособат на бизнис раст како складирање треба да се развиваат и производ инвентар проширува.Комерцијални Зелена Епоксидна Обложена Жица за Ѕид Полица -Хром Позлатен -NSF Заверена -Вклучува Една Жица Полица, и Две Хром Загради -Тешки Дизајнирани да издржат комерцијални кујна - со цел за внатрешна и надворешна употреба.

За производот

Слични предлози