• Ново
Зора Претпријатија STINGER18-FM Сопствен Стил Флеш Планината Спојлер Компатибилен со Киа Жило - Керамички Сребро (C4S)

Зора Претпријатија STINGER18-FM Сопствен Стил Флеш Планината Спојлер Компатибилен со Киа Жило - Керамички Сребро (C4S)

DEN 4368.00
Износ
Во продавницата.

Цел Спојлер за вашето возило денес! Овој производ е компатибилна со следниве возила : 2018-2022 Kia Жило .Придава директно до вашиот постоечки вод капак.Секој Спојлер вклучува збир на модел специфични инструкции за инсталација, се користи за да ве води низ процесот на инсталација како брзо и лесно како е можно.Подобрување и надградба на надворешноста на вашето возило, со додаток на Задниот Палубата Спојлер.5 годишна гаранција.Овој производ ги вклучува сите хардвер потребни за инсталација. 100% се наслика натпревар гаранција.Додадете стил на вашето возило, на ниската цена, со инсталација на Задниот Палубата Спојлер.Оваа Спојлер е произведен користејќи високо квалитетни материјали, со кои се гарантира дека ќе ги добијат најдобрите производ е можно.Оваа Спојлер е фабрика тестирани за да може правилно да се вклопи багажникот на вашето возило, земајќи било облини во предвид.Флеш Планината Спојлери седат рамна на трупот, и им даде на вашето возило со елегантни, стилски изглед.Направен во САД.Овој производ се добива насликани штом ќе го поставите цел, ако вашата боја код е што не се наведени, да ги споделите со нас.

За производот

Слични предлози