• Ново
Косата Curler, 3 Барел Коса Поколеба Виткање Железо Стапче, Тројно Цевка за Виткање на Косата Алатка, Прилагодлив 2 Температура Турмалин Електрични Коса Алатка за Crimping

Косата Curler, 3 Барел Коса Поколеба Виткање Железо Стапче, Тројно Цевка за Виткање на Косата Алатка, Прилагодлив 2 Температура

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Кои се неопходни за живот, погоден за датуми, забави, свадби, секогаш се покажуваат уникатни фризури според различни прилики.2in28mm : Прибл.7 in Temperature : 180-210℃ (Две Нивоа на Температура на Вредноста)е Применливо Коса : Влажно и Dry Package Листа : 1 x Виткање Железо Wand1 x Настава. ❤ДОНЕСЕ КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Виткање железо е изработен од специјален керамички глазура. ❤УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Температура, лесно може да се прилагодат за да одговараат на вашиот тип на коса и трим да се создаде убава брановидни фризури.Функција : 1.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Виткање Железо Wand Material : Еколошки Alloy Color : Gold Voltage : 110 V~240 VPower : 70-130 W22mm : Прибл.1in32mm : Прибл.Нано‑технологија на површинска обработка нема да им наштети на косата и да се направи косата поздрава и природни, држачот е опремен со нерѓосувачки челик и се повеќе издржливи. ❤За НЕГА на КОСА : Погоден за сите стилови на косата, греење керамика произведува негативно наелектризирани јони, за производство на мека и сјајна брановидна коса стилови без било frizz.❤ПРИЛАГОДЛИВА ТЕМПЕРАТУРА : Брзо греење, само 30 секунди, од 0 до 210°C (410°F), 180°C (320°F) е погодна за луѓе со понизок коса, и 210°C (410°F) е погодна за луѓе со повеќе и посилно коса.

За производот

Слични предлози