• Ново
TUANDUIRG Безжична Автоматско Виткање Железо, Автоматски Виткање Железо со LCD Дисплеј и USB Полнењето, Прилагодлива Температура и Тајмер, Преносни Патување Styler

TUANDUIRG Безжична Автоматско Виткање Железо, Автоматски Виткање Железо со LCD Дисплеј и USB Полнењето, Прилагодлива Температура

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

❤ Автоматско виткање : лесен за користење, само стави косата во виткање цевки и притиснете го копчето за да навивам на косата природно, без било какви вештини, лесно и брзо да добиете убави кадрици.Пакетот вклучува : 1*Безжичен автоматско виткање iron1 * USB податочен cable1 * Упатство (англиски)забелешки : Ако заборавајте да го исклучите железо, железо, автоматски ќе се исклучи по 10 минути.Ќе слушнете звук бип, екранот ќе се исклучи, и виткање маша ќе се исклучи. Отворање виткање железо : вклучете го вклучите, притиснете до отворен, притиснете го надолу за да ги затворите, притиснете и задржете го прекинувачот копчето за 2 секунди. ❤ 6 Температурата поставување : различни температура options (150°C, 160°C, 170°C, 180°C, 190°C, 200°C) погодни за различни типови коса, од меки кадрици на силни бранови, лесно и бесплатно Произведуваат различни стилови за да ги задоволат вашите различни потреби.

За производот

Packing:
23*9*7.5CM
Battery capacity:
5200mAh
Battery voltage:
3.7V
Power:
15W
Charging time:
4.5 hours, battery life is about 40 minutes of uninterrupted use and approx. Intermittent use for 1 hour.
The package includes:
1*Wireless automatic curling iron :
1 * USB data cable :
1 * User Manual (English) :
notes:
If you forget to turn off the iron, the iron will automatically turn off after 10 minutes. :
It is recommended to use a small amount of hair curling for better results. :

Слични предлози