• Ново
Cutex 13-1/4 Повлечи Моторни Појас за Дома Машини за Шиење #1314 Kenmore Пејач Бела

Cutex 13-1/4 Повлечи Моторни Појас за Дома Машини за Шиење 1314 Kenmore Пејач Бела

DEN 239.76
Износ
Во продавницата.

Универзална Висок Квалитет Повлечи Моторни Појас За Дома Машини За Шиење.Дел # : 1314 (1314 L). 13-1/4" вкупна должина.Со Cutex, можете да најдете се што ви треба за секое ниво на шиење ( и Дома и Индустриски за Шиење).Нашата мисија е да обезбеди добра производи до нашите клиенти со разумна буџет.Вие веќе не треба да избере помеѓу квалитет и достапност.

За производот

Слични предлози