• Ново
300 Пакет 10 мл јасно Пластични Чаши, ПЕТ за Еднократна употреба за Пиење, Чаши, Вино Партија Чаши, Совршен за Роденденски Забави, Свадби, Божиќ Ден

300 Пакет 10 мл јасно Пластични Чаши, ПЕТ за Еднократна употреба за Пиење, Чаши, Вино Партија Чаши, Совршен за Роденденски

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Супериорен Издржливост】 Направени од мазни и проѕирен PET пластика која е надградена и задебелена.Класичен дизајн кој ја направат совршена за партија пијалоци.Широко Прилики : јасно ПЕТ чаши се одлична за роденден партии, церемонии, свадба, или било настани.Не треба да се исчисти : Овие еднократна употреба пластични чаши можат да бидат фрлени непосредно по употреба, без било чистење работа.【Кристално Јасна】 расположливиот пиење пластични чаши се кристално јасни целиот, презентирање на high-end изглед за добра јасна видливост.И дали тоа е роденден партии, годишнини, свадби, бебето тушеви, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Божиќ партии, семејството reunions, и сите други настани, 300 за еднократна употреба чаши ќе биде совршен за давање на вашите гости.Супериорен Издржливост : Кристално јасно, траен и стабилен, отпорност и попуштат отпорни.Ако имате било друг проблем со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одговор во 12ч.Јасно може да се види убави бои и кристално меури од различни пијалаци во овие 10 мл пластични партија чаши, правење на пијалоци повеќе вкусна, како и правење на партијата единствена и живописни. 【Мулти-користете & Широко Прилики】 јасно пластични чаши се одлична за iced кафе, Slurpees, газирани пијалаци, сокови, коктели, пиво или било ладни пијалоци, како и да им се служи на пудинг или овошје, залихи.Не треба да се исчисти : Овие еднократна употреба пластични чаши можат да бидат фрлени непосредно по употреба, без било чистење работа.

За производот

Слични предлози