• Ново
Karnage Динамичен Подготвени да Ловат Соединение Лак во божјата Држава Заврши со Екстра Додатоци (AV02X21027R)

Karnage Динамичен Подготвени да Ловат Соединение Лак во божјата Држава Заврши со Екстра Додатоци (AV02X21027R)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Соединение Поклон - Возрасни.НАПРАВЕНИ ЗА СТРЕЛЦИ НА СИТЕ ВОЗРАСТИ – Максимум-флексибилност лак конструиран за сите возрасти и нивоа на вештини.РАЗНОВРСНА – Исклучително разновиден лак кои лесно може да се прилагоди од 20" 30" подготви должина.ПРИЛАГОДЛИВ – Прилагодлив од 40 до 70 кг.нерешено тежина со лесно да се одржи 70% нека се исклучи.ЛЕСНИ МОЌ – Тежи само 4,5 кг.и оган стрелките на 310 метри во секунда.На Karnage Динамичен соединение лак ви дава сè што некогаш би можеле да имаат потреба од лак во еден удобен подготвени да се ловат (RTH) пакет.Без разлика дали сте пукање во дворот или бербата вашиот прв whitetail, Динамички нуди сместување 20" – 30" прилагодливи нерешено должина, опсег и 40 – 70 кг.нерешено опсег на тежина.Држете го мирно во полна нерешено со удобно 70% нека-оф пред отпуштање на вашите стрелка на смртоносна 310 метри во секунда.Динамички тежи само 4,5 кг.и има кратко 31" оска-да-оска за максимална преносливост и маневрирање.Ова соединение се поклонат доаѓа подготвен да ловат опремени со Трофеј Риџ додатоци – еден Џокер 4 четири-pin поглед, зелена Брз Шут Whisker Бисквит, 5 Место стрелка quiver, Блиц стабилизатор и прашка, а ѕиркаат очите, и nock јамка.Вклучена е Дополнителен Комплет од 5 Трофеј Риџ Гневот Стрели precut до 29" со инсталирање внесува со 100 зрна областа поени, плус 5 лабава инсерти, Трофеј Риџ Ослободување и 3 Ракета Св Broadheads.

За производот

Слични предлози