• Ново
Wella Fusionplex Интензивна Поправка на средството за смекнување на косата за Унисекс клима уред, 33.8 Унца

Wella Fusionplex Интензивна Поправка на средството за смекнување на косата за Унисекс клима уред, 33.8 Унца

DEN 1152.00
Износ
Во продавницата.

Механички и термички влијанија чешла, удар-сушење, топлина tools.Detangles косата оставајќи мазна.Пакетот тежината на производот е 33.8 унци.Земја на потекло Германија.Ова е веднаш помага да се заштити од оштетување за време поради чешла и механички оштетувања, за неспокојот, повеќе еластични влакна.Detangles косата оставајќи мазна.

За производот

Слични предлози