• Ново
100pcs Помине Уметност Портокал Дрво Стап Стапови Cuticle Тласкач Смена Нокти Педикир Алатка

100pcs Помине Уметност Портокал Дрво Стап Стапови Cuticle Тласкач Смена Нокти Педикир Алатка

DEN 143.76
Износ
Во продавницата.

Лопата Форма на едниот и Остри Врв и останатите.Две различни краеви секој стапови, сенка форма и Остар Врв.може да се користи за боја на мали модели на лажни нокти совети или природни нокти со остар врв.Чистење на ноктот со двете страни, manucure и педикир или притисни го врати cuticle.Количина : 1 пакет (вклучуваат 100pcs).Материјал : Дрво 100 x Nagel Уметност Дрвен Стап Големина : 3.5 mm(Кол.) x 105mm(приближно).

За производот

Слични предлози