• Ново
Ора & Огништето Prairie Оган Екран Со Две Врати И Пастирски Сцена, Искра Стража, Огништето Додатоци, Камин Безбедност, Farmhouse Шик, Ласерски-Намалување на Дизајн, Магнетни

Ора & Огништето Prairie Оган Екран Со Две Врати И Пастирски Сцена, Искра Стража, Огништето Додатоци, Камин Безбедност,

DEN 2438.64
Износ
Во продавницата.

Издржливи, атрактивни метална рамка на екранот е црн мат финиш со брусен бронза моменти.Лесно собранието потребни; хардвер и инструкции се вклучени.Вратата се отвори широк за да се направи вашиот целиот ложишта е достапен кога додавате дневници или складирање на пламен.

За производот

Слични предлози