• Ново
Пинк Черепот Печати Drawstring Кеси Салата Торба,String Торба Cinch Салата â€sackpack â€за Мажи Жени

Пинк Черепот Печати Drawstring Кеси Салата Торба,String Торба Cinch Салата â€sackpack â€за Мажи Жени

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Нашата Печати Ранец Е Совршена Големина И Прифатлива, Совршен Квалитет Торба За Сите Ваши Сопствени Потреби, Како Што Се Младите Спортски Тимови, Училишта, Образовните Центри, Корпоративни Канцеларии, Летни Кампови И Спортски Сали, Сите Можат Да Имаат Корист Од Овие Drawstring Ранец Патент Кеси.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Исто Така, Може Да Се Печатат Со Ексклузивен Лого Дизајн На Групните Активности.Drawstring Дизајн : Тоа Е Многу Погодно Да го Отворите И Затворите, Може да се Земе Интерни Предмети Добро, Не Треба Да се Грижите За Губење на Предмети, Тоа Е Многу Погодно, Можете исто Така Да Ја определите Должината На Рамо, Рака Од Себе, Само се Врзуваат На Јазол Под Јаже.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Нашите Трајни Drawstring Ранци Имаат Квалитет Патент, Издржливи Ткаенини И Безбедна За Шиење, Тоа Е Одлично За Патување, Одмор, Плажа, Кампување, Деловни Патувања Или Секојдневно Use No Повеќе Се Грижите За Загадувачките Вашата Торба, Бидејќи Овие Кеси Се Машина Перат, Обновливи И Издржливи.

За производот

Слични предлози