• Ново
Десктоп Менгеме Моќ Лента со USB, Моќ Станица за Полнење Штекер со 3 Приклучоци 1 USB 1 USB C PD 18W Брзо Полнење Места Прекинувач, Биро Планината Мулти-Места за Домашна Канце?

Десктоп Менгеме Моќ Лента со USB, Моќ Станица за Полнење Штекер со 3 Приклучоци 1 USB 1 USB C PD 18W Брзо Полнење Места

DEN 839.76
Износ
Во продавницата.

45 АГЛИ РАМЕН ПРИКЛУЧОК : лесно може да се инсталира во еден мал простор,6.Ова биро моќ места е одличен дизајн за снабдување со енергија и чисти вашето биро, со цел (Компактен и Светли). 3, USB Порта Излез : .4 А,USB-C Port : 18 W 5 V/3А;9 V/2 A,PD Брзо Полнење.5 ft Продолжување Кабелот за Домашна Канцеларија Читање.Моќ извира покриени од еден ден.4 инчи,без разлика дали тоа е кревет, маса врвот, или кујната countertop, тоа ви помага да ги зачувате простор и чувајте го на чисти.Брзо полнење на новиот i Phone 12/12 Pro/ Max од 0% до 50% за само 30 минути. 1, Напон Компатибилност : AC 100-240 V.USB-C Port : 18 W 5 V/3А;9 V/2 A,PD Брзо Полнење.Слободно да ја инсталирате,прикачиш,Без лепење,дупчење или atablity прашања на други држачот.PD БРЗО ПОЛНЕЊЕ : штекер во 3-порта smart USB станица за полнење со 3 корисна AC места и 2 USB Места Порти со 1 Switch. 2, USB Порта за Внесување : AC 100-240 V, 50/60 Hz.Одбиваат да се исчисти мртви краеви.USB Напојување на Испорака е нова, универзална мулти-напон на полнење стандардна дека динамички преговара излезна преку USB Тип-C конекција за да безбедно и ефикасно ја дополните широк опсег на компатибилни уреди.Идеален за дома или канцеларија, оваа власт лента дава врвна удобност и заштита на компјутерски електрониката, системите за домашна забава, дигитални USB уреди и повеќе.7 инчи, на растојание од масата на ѕидот е околу 1.Менгеме Штекер Приклучок,максималната дебелина што може да биде стегната е 1.Тоа ви помага да се стави вашите кабли и уреди заедно, без какви било tangles или хаос.Секој еден USB порт може да интелигентно indentify вашиот уред и има за цел да го зголеми своето полнење брзина, USB-Порта : 5 V/2.

За производот

Слични предлози