• Ново
IQIANS 170 Жица Секачи Прецизност Електронски Флеш Машина Мали Микро Лесни Несакани Сечење Клешти за Изработка на Накит, 3D Принтер Работа, Модел Занает 5 Инчен Црна

IQIANS 170 Жица Секачи Прецизност Електронски Флеш Машина Мали Микро Лесни Несакани Сечење Клешти за Изработка на Накит,

DEN 155.76
Износ
Во продавницата.

Ние обезбедуваме сечилото капа, така што на сечилото може да биде покриен кога жица секачи не се во употреба. 5-инчен Жица Флеш Секачи, Високо-Квалитетни, Остри, Цврсти, Професионална.Вилицата има аглеста главата дизајн, флеш-сечење на апликации.Раката костец обезбеди удобност и контрола.

За производот

Слични предлози