• Ново
SheaMoisture 2in1 клима уред и Detangler Оставете-Во Балсам за Перика Чајно Дрво и Пореч Семе на Нафта Paraben Слободни клима уред 8 мл

SheaMoisture 2in1 клима уред и Detangler Оставете-Во Балсам за Перика Чајно Дрво и Пореч Семе на Нафта Paraben Слободни

DEN 239.76
Износ
Во продавницата.

Го носите перика, Ткаат или Плетенка на косата екстензии врати во живот со Shea Moisture Природни клима уред, Сулфат слободни и средство за смекнување на косата балсам за коса.Збогатен со масло од Чајно Дрво, пореч семе масло и Алое Вера овој detangling клима уред и суровост-бесплатно средство за смекнување на косата е салон клима уред кој може да се користи за да се освежи досадна, сплетен коса.Ова ја напушти-во балсам за перика и Ткаат помага влогови, detangle насоки, намалување на frizz и flyaway со овој дневен клима уред, phthalate-бесплатно средство за смекнување на косата и средство за смекнување на косата кој го прави сето тоа.Спреј оставете-во косата балсам, detangling и средство за смекнување на косата балсам за брановидна коса директно врз перика или ткаат.Го носите перика, ткаат или Плетенка на косата екстензии врати во живот со Shea Moisture Природни клима уред, сулфат слободни и средство за смекнување на косата балсам за коса.Збогатен со Масло од Чајно Дрво, Пореч Семе Масло и Алое Вера овој detangling клима уред и суровост-бесплатно средство за смекнување на косата е салон клима уред кој може да се користи за да се освежи досадна, рамни или сплетен коса.Збогатен со масло од Чајно Дрво, пореч семе масло и Алое Вера овој detangling клима уред и суровост-бесплатно средство за смекнување на косата е салон клима уред кој може да се користи за да се освежи досадна, сплетен коса.Удар или да се исуши и стил како и обично.Shea Moisture Чајно Дрво и Пореч Семе на Нафта, 2-Во-1 клима уред и Detangler е paraben слободни средството за смекнување на косата, оставете-во средство за смекнување на косата и се остава во средството за смекнување на косата спреј за перика и ткаат.

За производот

Слични предлози