• Ново
Џет Заостануваат Круг Силиконски Калап Сапун 4oz, 3 Круг на Силиконски Калап за Сапун, Дебели Индивидуални Loofah Сапун Калапи со Подеднакво Голема Големина и Леснотија

Џет Заостануваат Круг Силиконски Калап Сапун 4oz, 3 Круг на Силиконски Калап за Сапун, Дебели Индивидуални Loofah Сапун

DEN 383.76
Износ
Во продавницата.

Рака сапун мувла димензија: 3"(дијаметар) x 1" (deep) ,Шуплини : 12 ,Празнина Капацитет : 4 мл секоја.Материјал на 12 Бар сапун мувла:Направени од храна одделение силиконски, не - токсични, не-мирис и BPA free.Лесен за користење и издавање : Овој флексибилен силиконски калап сапун овозможува лесно demolding и за перење.Повеќенаменски круг силиконски калап : За калап сапун, шампон & клима уред барови, jello, чоколадо, кифла.Најдобрите Подароци : Да се направи убав сапун подароци за Божиќ, празник, роденден, булчински туш, бебе туш.подарок кошеви.

За производот

Слични предлози