• Ново
Метал Ноктот Клипови за Жени, Девојки, ЕИ Sonador Големи Коса Barrettes Густа Коса Носителот Иглички Голема Силна Долга Коса Додатоци Вилица (Леопард Печатење)

Метал Ноктот Клипови за Жени, Девојки, ЕИ Sonador Големи Коса Barrettes Густа Коса Носителот Иглички Голема Силна Долга

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Големи Метални Ноктот Клипови се СОВРШЕНИ кога миење на лицето, утрото beauty, make up, готвење или одржување на вашата коса од водата кога се бања.СИЛНА Пролет обезбедува Силна и Удобно задржете.Ноктот заби дизајн во голема мера може да се справи со што и дебели или тенки влакна.Едноставен дизајн, моден стил, додадете сјај на вашата коса.Совршен за дами и девојки од сите возрасти.Издржливи Материјали - од Легиран ,со силна флексибилност и издржливост,не е лесно да се скрши или да исчезнат.Широко Прилики за Fashional стилизирање на косата клипови, одлична за секојдневно носење и совршен за партија, церемонии, birthday (роденден), банкет.Оваа мода стилизирање на косата клипови е одлична за секојдневно носење и совршен за партија, церемонии, birthday (роденден), банкет.Големи Метални Ноктот Клипови се совршени за миење на лицето, утрото убавина рутина, make up, готвење или одржување на вашата коса од водата кога се бања.Обезбедување на брз, лесен и лесен стил.Ова губење на ноктот клипови се совршен коса додатоци за секоја жена.Држете го вашиот косата назад во брзање со модерен изглед во ниеден момент на сите.Овие ноктот клипови се идеални за прикачување до густа коса, не ќе влијаат на вашиот живот и работа.Додавање на некои сјај на вашата коса стил!Целосно ќе ги задоволи вашите потреби во секојдневниот живот, работа, забава, училиште, одмор, туш, плива.

За производот

Слични предлози