• Ново
TITANER Лак Прстен Стил Титаниум Layard Мушка Нож Монистра за 550 Paracord

TITANER Лак Прстен Стил Титаниум Layard Мушка Нож Монистра за 550 Paracord

DEN 383.76
Износ
Во продавницата.

Направени од Одделение 5 титаниум материјал со висока прецизност ЦПУ обработка.Silve CNC & теал anodizing со stonewashing, 2 бои за да изберете од.Дупка со дијаметар : 6mm, наменета за повеќето од paracord, вклучувајќи стандардни 550 paracord.Убава металик сјај додадете гламур на вашиот омилен ножеви. - Направен од Одделение 5 титаниум материјал со висока прецизност ЦПУ обработка. - Silve CNC & теал со stonewashing, 2 бои за да изберете од. - Дупка со дијаметар : 6mm, наменета за повеќето од paracord, вклучувајќи стандардни 550 paracord. - Убава металик сјај додадете гламур на вашиот омилен ножеви.

За производот

Слични предлози