• Ново
Жолта Диња Случај,Преносни Организатор Шминка Торба Воз Случај Прилагодливи Dividers за Козметика, Шминка Четки Преносни Складирање Голем капацитет за Складирање кут

Жолта Диња Случај,Преносни Организатор Шминка Торба Воз Случај Прилагодливи Dividers за Козметика, Шминка Четки Преносни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Се чини дека е мала, но откако ќе ја отворите таа има многу простор за сите различни форми на предмети.1 инчи , се вклопува во носат-на или личен багаж.Козметика потребни за деликатни шминка може да се стави во и врши лесно.1 inches The торба е голем простор со тврд партиција одбор во средината, која може слободно да се прилагоди на големината на партиција одбор, па како да се приспособат на различни козметика, се класифицираат козметика добро, и да дознаете што треба лесно.Овој козметички торба има умерена капацитет.Одговараат за вашиот ден на ден шминка додека патувате.Плус, стил совршено одговара на нашите други патни додатоци како што е опишано, така : Зошто да не ги собереш еден за пријател премногу?.Производ Димензии : x 6.Бидете сигурни дека секогаш ќе имаат се што ви треба кога патувате!опрема за секој активен патуваат жени!Чувајте ги сите вашата козметика, шминка, чешлање, toiletries и патување додатоци многу добро организирани!Голем Патување Toiletry Козметички Торба За Жените - Виси Патување Toiletry И Шминка Торба Со Многу Џебови совршен виси toiletry торба специјално дизајниран да се вклопуваат вистинска големина toiletry шишиња и многу други истенчува;водоотпорен обвивка;Travel Накит Организатор bag Large Патување Градник Organizer Large Количка за Патување Салата Торба Со Многу Pockets Any пријател или роднина, би сакале да го имаат ова како подарок, каков и да е повод.

За производот

Слични предлози