• Ново
Nickelodeon Детски 9 во 1 DS Lite за Полнење

Nickelodeon Детски 9 во 1 DS Lite за Полнење

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Игра Торбичка.Вратот На Рака.Уво Пупки. 4 Играта Случаи.USB Напојување со Кабел/ Автомобил Полнач.Ова 9-во-1 Стил Комплет е специјално дизајниран да носат вашата конзола и 1 натпревар за време на патувањето, и тоа, исто така, вклучува стерео слушалки да се игра вашата конзола слободно без нарушување на другите.Можете исто така да поврзете до 2 GBA СП Конзола за мулти-плеер игри, со УСБ кабел, и треба да некогаш снема батерија за време на патување, може да се оди напред и да ја полните вашата НСД со Spongebobs автомобил полнач!.

За производот

Слични предлози