• Ново
64 Парчиња Професионални Фото Рамка Куки со Ноктите, Тешки Слика Виси Комплет за Монтирање на Ѕид, Има 10-75lbs, Златна

64 Парчиња Професионални Фото Рамка Куки со Ноктите, Тешки Слика Виси Комплет за Монтирање на Ѕид, Има 10-75lbs, Златна

DEN 196.56
Износ
Во продавницата.

Мултифункционален Слика Закачалки за Полнење:Вклучува 10 кг,20 кг,30 кг,50 кг,75 кг слика закачалки, 1 големината на Бакар заковки, целосно 64pieces по комплет за да ги задоволат вашите различните потреби од малите слики на потешки слики.Примена Широко се : Слика Ги поставите широко одговара на повеќето предмети организација на дом или канцеларија, како ѕид виси слика рамки, галерија на слики, платно, канцеларија слики, уметноста дисплеј, часовник, музеј на слики, постери виси.Идеален за sheetrock, гипс, дрво, и base површини.Лесно да се Инсталира и да се Рециклираат : слика виси куките се лесно да се помине на ѕидот и задржете го слики.Можете да ја поправи сликата за пропелер на ѕидот со чекан и може да биде внимателно отстранети од ѕид за рециклирање, која ви помага да заштедите повеќе трошоци.Малку Штета на Ѕидот : Еднократно ноктите ќе замине само мал pinhole во ѕид.намалување на штета на ѕидовите, Погоден за base или малтер ѕидовите.Организиран Куки и Ноктите : Овие слика рамка куките се организирани во транспарентна кутија, лесно да одберам закачалки за секој момент да го користите.Вие не треба да се грижите за губење или ставање неуредно.Specifications Material : Челик, brass Finish : Месинг Позлатен (Јадицата), copperrivets (Нокти)Тежина : 90g Color : Golden Tension Test : £ 10-75lbs 64 Pieces ѕид закачалки во собата вклучуваат : 10lb x 10pcs hooksand 10pcs Nails20lb x 6pcs hooksand 6pcs Nails30lb x 6pcs hooksand 6pcs Nails50lb x 4pcs hooksand 8pcs Nails100lb x 2 парчиња hooksand 6pcs Ноктите.

За производот

Слични предлози