• Ново
GOX се Носат На Патување Патент Торбичка Toiletry Торба Дигитални торба за Пакување Торба Организатор Црна

GOX се Носат На Патување Патент Торбичка Toiletry Торба Дигитални торба за Пакување Торба Организатор Црна

DEN 285.12
Износ
Во продавницата.

ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ : Оваа козметичка торбичка врши со една главна Преграда која се поделени на две простор.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Еден Туристички Toiletry Торба и гаранција за висок квалитет заедно со нашите пријателски услуги на клиентите.Се носат На Патент Торбичка Toiletry Торба за Пакување Вреќа Шминка Торба Дигитални кеса Димензии : 8.ОДГОВАРААТ ЗА ПОВЕЌЕ OCCASSION : Ова торбичка може да се користи за патување за шминка, спортски или кампување за toiletry.Тоа е исто така toiletry торба или шминка торба кога патувате.МАТЕРИЈАЛ&МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : 100% Најлон и овој патент торба може да се користи како дигитална торба за моќ банки, обвиненија, adaptors, податоци линии за секојдневна рутина.9 инчи Клиент Употреба Искуство : Добро асортиман за цената.ВИСОК КВАЛИТЕТ На : GOX патент торбичка направени од страна на премиум 420 D најлон кој е многу издржливи, ripstop, отпорно на гребење, водоотпорност.Мојата жена сака големина.Многу задоволство.Таа ќе го користат ова за различни шминка производи и четки.Совршена за мојот пренослив апарат, earbuds, кабли, итн.Ние ќе сториме сè за да одговара на вашите потреби : наплата или замена.Исто така, ние може да го користат во туристички за дигитални или облека торба за мали предмети.На прошируваат дното има продолжување на преговорите за volum, соодветна големина за да се задржи на вашиот багаж или ранец.

За производот

Слични предлози